pszczoły z nowej zeladii

Jakie są rasy pszczół, jakie hodujemy

pszczoły z nowej zeladii

Postprzez jozef » 20 lut 2011, 16:10

pszczoła z nowej zelandii
3 posty(ów) • Strona 1 z 1
pszczoła z nowej zelandii

przez henry650 » 09 Sty 2011, 12:37
W tym sezonie mam zamiar zakupić matki pochodzace z importu z Nowej Zelandii jest to pszczoła o kolorze pomarańczowym bardzo łagodna tu w Anglii uzywają tej pszczoły głownie dlatego że jest ona łagodna a nasze pasieki stacjonuja w samym Londynie miałem już z ta pszczołą do czynienia jest spoko


henry
henry650

Posty: 5
Rejestracja: 09 Lis 2010, 18:59
Góra
Reklama

Re: pszczoła z nowej zelandii

przez StanleyK » 22 Sty 2011, 11:31
henry650 napisał(a):
W tym sezonie mam zamiar zakupić matki pochodzace z importu z Nowej Zelandii jest to pszczoła o kolorze pomarańczowym bardzo łagodna tu w Anglii uzywają tej pszczoły głownie dlatego że jest ona łagodna a nasze pasieki stacjonuja w samym Londynie miałem już z ta pszczołą do czynienia jest spoko


henry





Ja poprze kolegę z niemiec, też zamówiłem jedną matkę z Nowej Zelandi, według zapewnień mam ją otrzymać w Maju jest to SMR x US Ligustica zobaczymy co to za pszczółka będzie i czy w ogóle będzie ona się u nas nadawać, czas pokaże.

Pozdrawiam
Stanley
StanleyK

Posty: 15
Rejestracja: 21 Sty 2011, 10:29
Góra
Re: pszczoła z nowej zelandii

przez StanleyK » 22 Sty 2011, 12:47
Henry, a jak się nazywa ta pszczółka z Nowej Zelandii którą Ty chcesz sobie sprowadzić, można wiedzieć ???

Pozdrawiam
Stanley
jozef
 
Posty: 190
Afbeeldingen: 53
Dołączył(a): 06 lis 2010, 15:01

Re: pszczoły z nowej zeladii

Postprzez jozef » 12 cze 2011, 09:18

henry ,napisz coś o tej rasie , jaki kolor , morze masz jakieś zdjęcie to wstaw i opisz jak z łagodnością u niej i.t.d. adres hodowcy możne masz
jozef
 
Posty: 190
Afbeeldingen: 53
Dołączył(a): 06 lis 2010, 15:01

Re: pszczoły z nowej zeladii

Postprzez BeeTheOne » 24 paź 2023, 12:53

Udało się dowiedzieć coś więcej o tej rasie? Sam się zaciekawiłem, ale niestety opis nic mi nie mówi

___________________________________
https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/projektowanie-wnetrz.html
BeeTheOne
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 sty 2021, 14:25


Powrót do Rasy pszczół

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron